Říjen 2008


Japanase side

30. října 2008 v 15:07 Endingy

Jeden z mých nejoblíbenějších endingů

XD video

30. října 2008 v 15:02 XD

SB pro eya

30. října 2008 v 13:48 SB


Anko video

29. října 2008 v 15:22 Anko

Obrázky - Anko

29. října 2008 v 15:12 Anko
Anko

29. října 2008 v 15:06 Anko


Mitarashi Anko je kunoichi (ženská ninja) ze Skryté Listové vesnice. Jako ninja má úroveň jounin. Je to jedna z nejsilnějších žen v Listové. Anko také bývala Orochimarovou studentkou. Byla to jeho nejtalentovanější studentka, naučil jí mnoho technik, včetně zakázaných (kinjutsu). Jako žákyně Orochimara byla také (samozřejmě) prokleta Orochimarovou pečetí.
Byla jediným dítětem z deseti které to přežilo ,ale vytrpěla si kvůli tomu hrouzné bolesti.Anko byla také velmi rozzlobená, když Orichimaru uprchl ze Skryté Listové vesnice. Orochimaru jí zneužil, a pak odhodil jako odpad...A potom byla nalezena členy ANBU a dovedena k Hokagemu.Byla jí ale vymazána pamět' a tak si pamatovala jenom střímky.Jednou si ale na jedné z misí v tom místě , kde tehdy byli spolu s Orochimarem postupně na všechno vzpomněla a i na to , že si sama vybrala , že ho nebude následovat !Nyní patří mezi nejsilnější kunoichi ve Vesnici ukryté v Listí = Konoze s úrovní Jonina. také vedla chuuninské zkoušky v Lese smrti...


SB od Temari303

29. října 2008 v 14:55 Sb pro mě od..
Blog tady

SB od Storm

29. října 2008 v 14:51 Sb pro mě od..
Blog tady.

SB pro Storm

29. října 2008 v 14:44 SB
Musim uznat že najít hezkej obrázek těch dvou byla fuška a tomu věřte.

SB pro Temari303

29. října 2008 v 13:32 | NajaNaja |  SB
Promiń mi že to tak dlouho trvalo

Suigetsu Hozuki

28. října 2008 v 22:30 Suigetsu Hozuki

Suigetsu Hozuki je predcházejíci experiment Orochimara. Kdysi trénoval, aby byl jedním ze Sedmy Legendárních šermířů z Mlžné. Má množství charakteristik zhodných s ostatními členy,dokonce má i žraločí zuby a rád zabíjí. Kisame Hoshigaki o něm tvrdí,že je zázrakem umění v zabíjení. Suigetsu šel s Sasukem na hřbitov,kde byl pochovaný Zabuza,aby si vzal jeho meč Zanbatou,který byl u jeho hrobu. Suigetsu dokáže držet Zanbatou s lahkostí,ale vyčerpáva ho,když ho nosí na dlohých cestách. Doufá,že se mu podaří získat Kisameho Samehadu. Karin předpokladá, že chce nazískat meče všech sedmy šermířů, aby si vytvořil zbýrku. Po smrti Orochimaru se přidal do týmu Hebi k Sasukemu,Karin a Juugovi.Suigetsu znamená vodní měsíc.

Inuzuka Tsume

28. října 2008 v 22:13 Inuzuka Tsume

Inuzuka Tsume je matka Kiby a Inuzuky Hany. Jako u většiny členů klanu Inuzuka i Tsume je velmi tvrdá, ale o svou rodinu se velmi stará. V průběhu invaze na Listovou vesnici bojovala po boku svého věrného psa Kuromaru.
Překlad jména Tsume znamená "dráp". Narodila se 12. srpna a je jí 36 let. Je vysoká 163 cm, váží 51,5 kg a má krevní skupinu B.Její pes:Jméno znamená:Kuro=Temný nebo černý Maru=Chlapecké jméno
Zvíře: Pes
Tenhle ninja pes patří Tsume z Inuzuka klanu.Kuromaru má schopnost mluvit.

Inuzuka Hana

28. října 2008 v 22:11 Inuzuka Hana
Inuzuka Hana je starší sestra Inuzuky Kiby a je také skvělá a uznávaná zvěrolékařka. Její psí společníci se jmenují Haimaru Sankyodai. Hana účinkovala v epizodě č. 184, kde ošetřovala Akamaru.Na pravém rameni má Hana tetování, které vypadá jako květina. "Hana" znamená "nos" nebo také "květina". Je jí 18 let, je vysoká 170,3 cm, váží 52,5 kg a má krevní skupinu 0.

Hanzo Salamander

28. října 2008 v 22:08 Hanzo Salamander

je první vůdce Amegakure (Vesnice skrytá v dešti). Byl to nesmírně mocný a vyhlášený shinobi, který žil v dobách velkých válek ninju. V průběhu těchto válek se utkal s Jiraiyou, Orochimarem a Tsunade. Když všichni tři dokázali odolat jeho nejmocnějším útokům, odměnil jejich udatnost tím, že jim ušetřil životy. Byl jejich dovednostmi tak uchvácen, že všem třem udělil hodnost "Legendární Sannin (Densetsu no Sannin)". Také je prohlásil za největší bojovníky z Konohy. Mezi jeho nejlepší dovednosti patřilo vyvolávání (summoning). Jeho nejmocnější summoning byl Salamander (obří mlok).
Navzdory tomu všemu byl Hanzo nesmírně opatrný. Nikdo se k němu nesměl ani přiblížit. Osobní stráž se unej střídala každých 24 hodin. Dokonce i dítě bylo prohledáno, než se k němu mohlo přiblížit. V době kdy se Amegakure (Vesnice skrytá v dešti)zmítala v občanské válce, využil této situace Pein a jeho spřízněnci. Pein se chtěl stát vůdcem, proto zaútočil na Hanza a celou radu Amegakure. Po urputném boji nakonec Pein Hanza zabil a zničil celou radu. Ovšem to mu nestačilo. Po Hanzově smrti ještě zabil jeho ženu, děti a všechny jeho přátele. Také zlikvidoval všechny obchodní partnery, kteří v té době s Amegakure spolupracovali.

Obrázky - Konan

28. října 2008 v 21:39 Konan

Konan

28. října 2008 v 21:33 Konan
je jediná žena v zabijácké organizaci s názvem . Do téhle organizace se nejspíše dostala s jejím nevyšším velitelem, Peinem (Nagatem), který je současně i jejím přítelem a teamovým partnerem.
Není objasněno, z jaké vesnice Konan pochází, jelikož nikdy neukazuje svou ninja pásku. Ale pravděpodobně pochází ze stejné vesnice jako Pein (Nagato) a to z Vesnice ukryté v dešti (Amegakure no Sato). Lidé v této vesnici jí však neříkali Konan, nýbrž ,,Boží Anděl", jelikož byla Peinovou (Nagatovou) přítelkyní a Pein (Nagato) měl takovou moc, že ho obyvatelé považovali za boha.
Konan se v manze poprvé vyskytla ve 372 kapitole, když Jiraya šel zabít Peina (Nagata) a narazil na Konan, které se pomocí Gama Yudan (žabí olej) rychle zbavil (zalepil ji olejem a tím jí znemožnil používat její papírové jutsu). Zatím se neví, kam Konan po své porážce zmizela, ale nejspíše je stále s Peinem (Nagatem) a pomáhá mu uskutečnit jeho plán.
Konanina minulost
Konan se od malička přátelila s Peinem (Nagatem) a dalším chlapcem, Yahiko, který se později stal jedním z Peinových (Nagatových) obsazených těl. Všichni tři byli sirotkové, jejichž rodiče zabila válka, kterou vedla Dešťová s okolními zeměmi.
Toulali se po Dešťové a hledali něco k jídlu. Když jednou narazili na Orochimara,Tsunade a Jiraiyu. Žádali je o jídlo. Tsunade s Orochimarem odmítli jejich žádost, avšak Jiraiya jim s radostí vyhověl. Konan mu na oplátku během chvilky zhotovila květinu z obalu od sušenek. Následně je požádali, aby je naučili ninjutsu. Opět vyhověl jediný Jiraiya a na čas s nimi zůstal. V téhle době si Konan začala rozvíjet své Origami a postupně jej převáděla na ninjutsu a postupně zdokonalovala. Za čas je Jiraiya opustil a Konan společně s Peinem (Nagatem) se za nějaký čas přidali k Akatsuki.
Konan sama o sobě
Duše:
Konanina osobnost je velice složitá. Je spíše tichá, ráda naslouchá a pozoruje. (podobně jako Hinata). Je také velmi milá. Avšak její láska k Peinovi (Nagatovi) jí úplně změnila. Z tváře jí nezmizí přísný výraz, nejčastěji je v pozici, kdy stojí vzpřímeně a u pasu si jemně svírá dlaně. Tato slepá láska z ní udělala poslušného poddaného, který by pro svého pána udělal cokoli. A to taky že ano. V manze číslo 372 se postavila Jiraiyovi jen proto, aby se nedostal k Peinovi (Nagatovi).
Tělo:
Konan má nádhernou, hubenou ženskou postavu. Je oblečená do pláště s tradičním akatsuki stlyem (červené obláčky na černém podkladu). Na nohách má obutou černou ninja obuv. Nehty na rukách i nohách má nalakované na fialovo. Má krásně upravené modré vlasy, které se pyšní papírovým leknínem. Kolem modrých očí má nanesené modré stíny, na rtech modrou rtěnku a pod rty má maličkou stříbrnou kuličku (pearsing). Tváře má jemně mázlé pudrem, což jí dodává krásně hebkou a bílou pokožku.
Překlad jména
Jméno Konan je ve skutečnosti skloubením dvou výslovností slov, malý (小 - ko) a jih (南 - nan). Tedy Malý jih. Tohle je doslovný překlad jména Konan. Bohužel, příjmení Konan není známo, stejně jako u většiny členů Akatsuki (s výjimkou Kisame Hoshigaki, Itachi Uchiha).
Význam jejího jména vězí ve květině, kterou má ve vlasech. Je to papírová napodobenina leknínu, který se hojně pěstuje na jihu Japonska. Proto taky Malý jih, jelikož tyhle leknínové plantáže posupně ustupují před rostoucím obyvatelstvem.
Techniky
Konaniny techniky jsou prazvláštní. Již od malička si ráda hrála s papírem a pomocí Japonské hry, Origami, z listů papíru vytvářela mnohá zvířátka i věci různých tvarů (nejčastěji květiny). Právě zde v tuto dobu získala lásku k papíru a začlenila jej do svého ninjutsu. Vytvořila si tak svůj vlastní styl, který jí dovoluje manipulovat s papírem a udělat z něj smrtící zbraň.
Další její schopností je rozložit své tělo na jednotlivé listy papíru a tak rychle zmizet, nebo se přepravovat z místa na místo přímou čarou.
Akatsuki zařazení
znak na prstenu: Byakko (Bílý tygr)
umístění prstenu: prostředník pravé ruky
teamový partner: Pein (Nagato)

Adopce Mimata Namikadzeho a adopční list

27. října 2008 v 17:16 Adoptovaná......
Adopční list:
A 4 Hokage samotnej:

Adopce Deidary a adopční list

27. října 2008 v 17:06 Adoptovaná......
Adopční list:
A Deidara samotnej:Locations of visitors to this pagefree counters
Pls krmte mi mazlíky,ju?